Pipa
3d
Iharfa. Ülő férfi alak. Kupakja levehető kalap.
A wooden pipe from Nagyrada, Zala County (Hungary). The pipe is made of a young maple and forming a sitting man. Its cap is a removable hat at the same time.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | pipa |
| tárgy | néprajz |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| térbeli vonatkozás | Nagyrada, Zala County |
| Jellemzők | |
| méret | H: 14,6 cm |
| méret | Sz: 3,7 cm |
| méret | M: 7,5 cm |
| formátum | html |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Balatoni Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Balatoni Múzeum - Néprajzi gyűjtemény |
| leltári szám/regisztrációs szám | 58.1470.1 |