"A látás élménye" című kiállítás
Meghívó
kép
A látás élménye címmel nyílt kiállítás a Kandó Kálmán Műszaki Szakközépiskola Képző- és Iparművészeti tagozatának alkotásaiból a Kecskeméti Ifjúsági Otthon Diákgalériájában. Válogatta és összeállította Damó István grafikusművész, a tárlatot megnyitja Lugosi István igazgatóhelyettes. A Diákgaléria 34. kiállítása.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | Kecskeméti Ifjúsági Otthon |
| tárgy | Diákgaléria |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| térbeli vonatkozás | Kecskemét |
| időbeli vonatkozás | 1999. október 7-24. |
| Jellemzők | |
| hordozó | papír |
| méret | 10x15 cm |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Kecskeméti Ifjúsági Otthon |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Diákgaléria II. - 1997. november 12. - 1999. december 24. |