Móra Ferenc Múzeum - Néprajzi látványtár
kép
Széles szájú, szalmából font, fűzfavesszővel kötött.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | szakajtó |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| térbeli vonatkozás | Kistelek |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Szeged |
| időbeli vonatkozás | 20. sz. első fele |
| Jellemzők | |
| méret | szája átmérő: 35 cm |
| méret | talp átmérő: 20 cm |
| méret | magasság: 25 cm |
| kép színe | színes |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Móra Ferenc Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Móra Ferenc Múzeum |
| leltári szám/regisztrációs szám | 2008.3.2 |