Keretes kép, porcelán /mini/
Keretes kép
kép
minősített tartalom
Szögletes, anyagában domború kerettel, tarka Szász Endre portréval, két arany csíkkal, egyedi márkajelzéssel. Helyi gyűjtés.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | keretes kép |
| tárgy | porcelán |
| tárgy | portré |
| tárgy | arany csík |
| célközönség | általános |
| Személyek, testületek | |
| létrehozó/szerző | Szász Endre /1926-2003/ |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| térbeli vonatkozás | Hollóháza |
| időbeli vonatkozás | 2002 |
| Jellemzők | |
| hordozó | porcelán |
| méret | M: 2 cm |
| méret | D: 8 cm |
| méret | Tá: 4 cm |
| kép színe | színes |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Hollóházi Porcelán Ipartörténeti Kiállítóhely |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Hollóházi Porcelán Ipartörténeti Kiállítóhely |
| leltári szám/regisztrációs szám | 13.3963.1. |