158. Mokka alj, porcelán
Mokka alj, porcelán
kép
minősített tartalom
Ívelt, magasabb falú tányérforma kézzel festett virágkoszorúval, piros csíkkal, zöld "FF-HH-Hu-1831" matricával. Helybeli gyűjtés.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | ívelt |
| tárgy | magas |
| tárgy | koszorú |
| célközönség | általános |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| térbeli vonatkozás | Hollóháza |
| időbeli vonatkozás | 1955-1983 |
| Jellemzők | |
| hordozó | porcelán |
| méret | M: 2 cm |
| méret | d: 9,5 cm |
| méret | T.á.: 6,5 cm |
| kép színe | színes |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Hollóházi Porcelán Ipartörténeti Kiállítóhely |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Hollóházi Porcelán Ipartörténeti Kiállítóhely |
| leltári szám/regisztrációs szám | 12.2511.1 |