Mokka alj, porcelán
Mokka alj, porcelán
kép
minősített tartalom
Egészen lapos tányérforma barna fonddal, emblémával, arany csíkkal, zöld "FF-HH" pecséttel. Helybeli gyűjtés.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | lapos |
| tárgy | csík |
| tárgy | fond |
| célközönség | általános |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| térbeli vonatkozás | Hollóháza |
| időbeli vonatkozás | 1970.V.31. |
| Jellemzők | |
| hordozó | porcelán |
| méret | M: 1,5 cm |
| méret | d: 12 cm |
| méret | T.á.: 6 cm |
| kép színe | színes |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Hollóházi Porcelán Ipartörténeti Kiállítóhely |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Hollóházi Porcelán Ipartörténeti Kiállítóhely |
| leltári szám/regisztrációs szám | 12.2689.1 |