Fakulacs
3d
Juharfából esztergályozott bőr szíjazású, fa kupakos, központján bőr díszítésű.
Canteen made of turned maple-wood, with leather straps and dowel.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| nyelv | angol |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | néprajz |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Túrkeve |
| Jellemzők | |
| hordozó | bőr |
| hordozó | fa |
| méret | m: 30 cm |
| méret | sz: 20 cm |
| méret | v: 6,5 cm |
| méret | h szíjjal: 55 cm |
| formátum | html |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Finta Múzeum |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Finta Múzeum |
| leltári szám/regisztrációs szám | 66.5.1. |