Szőlőmetsző kacor
3d
Keményfa nyélben, karom alakú, lapos acél lemezből.
Billhook for cutting grapevine, made of flat steel plate and hardwood handle.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| nyelv | angol |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | néprajz |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Túrkeve |
| időbeli vonatkozás | 1850-1860 |
| Jellemzők | |
| hordozó | acél |
| hordozó | fa |
| méret | h: 28,5 cm |
| méret | ny: 14 cm |
| méret | sz: 4,5 cm |
| formátum | html |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Finta Múzeum |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Finta Múzeum |
| leltári szám/regisztrációs szám | 67.8.1. |