Vasaló
3d
Sárgarézből készült háromszög alakú tartó, felnyitható fedéllel kerek füllel. Gyári „12”.
Triangle-shaped copper iron with opening cover and round handle.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| nyelv | angol |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | néprajz |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Túrkeve |
| Jellemzők | |
| hordozó | réz |
| méret | Sz: 11,5 cm |
| méret | h: 20 cm |
| méret | m: 24,5 cm |
| formátum | html |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Finta Múzeum |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Finta Múzeum |
| leltári szám/regisztrációs szám | 87.4.1. |