230. Mokka csésze, porcelán
Mokka csésze, porcelán
kép
minősített tartalom
Ívelt, öblös henger füllel, sárga-zöld sormintával, arany csíkkal, zöld "FF-HH-Hu-1831" matricával. Helybeli gyűjtés.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | ívelt |
| tárgy | henger |
| tárgy | sorminta |
| célközönség | általános |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| térbeli vonatkozás | Hollóháza |
| időbeli vonatkozás | 1955-1983 |
| Jellemzők | |
| hordozó | porcelán |
| méret | M: 5 cm |
| méret | Sz: 6 cm |
| méret | Sz.á: 6,5 cm |
| méret | T.á.: 3,5 cm |
| kép színe | színes |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Hollóházi Porcelán Ipartörténeti Kiállítóhely |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Hollóházi Porcelán Ipartörténeti Kiállítóhely |
| leltári szám/regisztrációs szám | 13.4722.1 |