Bögre
kép
minősített tartalom
Sötétszürke színű, füle kiegészítve.
archeology, mug, clay, Roman Age
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | Bögre |
| tárgy | Régészet |
| célközönség | általános |
| Személyek, testületek | |
| közreműködő | Ajándék, 1941. |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| térbeli vonatkozás | Zala megye |
| térbeli vonatkozás | ókeresztény temető területe |
| térbeli vonatkozás | Fenékpuszta |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Keszthely |
| időbeli vonatkozás | IV. század |
| időbeli vonatkozás | római kor |
| Jellemzők | |
| hordozó | agyag |
| méret | M.: 15,1 cm |
| méret | Sz.á.: 9 cm |
| méret | T.á.: 5,5 cm |
| kép színe | színes |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Balatoni Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Balatoni Múzeum Régészeti Gyűjtemény |
| leltári szám/regisztrációs szám | 1956.39.4. |