Anyazárkák
kép
Eredeti gödöllői anyazárka.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | méhészet |
| célközönség | általános |
| Jellemzők | |
| hordozó | fa |
| hordozó | műanyag |
| méret | 8 x 3,5 x 1,3 cm |
| méret | 8 x 4,2 x 2,6 cm |
| méret | 9 x 3,9 x 2,1 cm |
| méret | 12,4 x 3,8 x 3,8 cm |
| méret | 12,3 x 3,6 x 3,6 cm |
| kép színe | színes |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Nagyatádi Kulturális és Sport Központ - Városi Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Nagyatádi Kulturális és Sport Központ - Városi Múzeum |
| leltári szám/regisztrációs szám | Gy/245 |