Juhászkampó
kép
minősített tartalom
Fején ólom, nyakán ólomöntés. Szárán öt mezőben piros zöld kék spanyolozás. Felirata: Kelt. 1889be január hó végén gezitette Neff János
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | pásztorművészet |
| tárgy | pásztorfaragás |
| tárgy | pásztorbot |
| tárgy | kampósbot |
| tárgy | spanyolozás |
| célközönség | általános |
| Személyek, testületek | |
| létrehozó/szerző | Neff János |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| térbeli vonatkozás | Keszthely |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Keszthely |
| időbeli vonatkozás | 1889 01. |
| időbeli vonatkozás | megszerzés ideje:1905. 04. 29. |
| Jellemzők | |
| hordozó | fa |
| hordozó | ólom |
| méret | Sz: 7 cm |
| méret | H: 15 cm |
| méret | V: 3 cm |
| kép színe | színes |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Balatoni Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Balatoni Múzeum Néprajzi Gyűjtemény |
| leltári szám/regisztrációs szám | 58.897.1. |