Képkeret
kép
minősített tartalom
Puhafából faragott, három rétegű, farkasfogazott képkeret.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | pásztorművészet |
| tárgy | pásztorfaragás |
| tárgy | farkasfog |
| célközönség | általános |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| térbeli vonatkozás | használat: Zalaszántó |
| térbeli vonatkozás | gyűjtés:Zalaszántó |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Keszthely |
| időbeli vonatkozás | megszerzés:1970 |
| Jellemzők | |
| hordozó | fa |
| méret | SZ: 22,7 cm |
| méret | M: 32,5 cm |
| méret | V: 2,9 cm |
| kép színe | színes |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Balatoni Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Balatoni Múzeum Néprajzi Gyűjtemény |
| leltári szám/regisztrációs szám | 70.67.9. |