Mézeskalács minta
kép
Keményfa, virágok közt lónyereg takaróval. Másik oldalán pipa. Állapota erősen rovarkáros.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | mesterségek |
| tárgy | háztartás |
| tárgy | faragás |
| tárgy | mézeskalács |
| tárgy | paripa minta |
| tárgy | pipa minta |
| célközönség | általános |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Keszthely |
| Jellemzők | |
| hordozó | fa |
| méret | V: 3,2 cm |
| méret | H:24 cm |
| méret | Sz:18,7 cm |
| kép színe | színes |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Balatoni Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Balatoni Múzeum Néprajzi Gyűjtemény |
| leltári szám/regisztrációs szám | 58.97.1. |