EAT ME! koncert
szöveg
A budapesti székhelyű elektro-pop zenekar energikus élő fellépéseit háttérvetítés színesíti, a nemrégiben csatlakozott énekesnő, Kozma Orsi pedig a pop- és jazzéletben szerzett tapasztalataival teszi vibrálóvá az Eat Me hangzását. Az együttes első nagylemeze 2009 tavaszán jelenik meg. A zenekarból jól ismert név még a művészeti újságíróként is ténykedő Nagy Gergely.
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
|---|---|
| tárgy | kísérőprogram / koncert |
| tárgy | meghívó / plakát |
| Személyek, testületek | |
| közreműködő | Borosi Gábor – billentyű, Nagy Gergely – basszusgitár, Kozma Orsi – ének, Komenczi Bálint – gitár, Bajkai Ferenc – dob |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Debrecen |
| dátum | 2009-05-14 |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | MODEM Modern és Kortárs Művészeti Központ |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | MODEM Modern és Kortárs Művészeti Központ |