Móra Ferenc Múzeum - Néprajzi látványtár
kép
Hántolt fűzfavesszőből font, ovális alakú kisipari munka.Szélein fonott szegély, 2 füllel.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | ruháskosár |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Szeged |
| Jellemzők | |
| méret | hossz: 75 cm |
| méret | szélesség: 51 cm |
| méret | magasság: 34 cm |
| kép színe | színes |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Móra Ferenc Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Móra Ferenc Múzeum |
| leltári szám/regisztrációs szám | 98.8.199 |