Móra Ferenc Múzeum - Néprajzi látványtár
kép
Gyékényből szőtt, rövid, fonott füllel: a fül szatyorba szőtt, oldalán összevarrott.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | szatyor |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| térbeli vonatkozás | Tápé |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Szeged |
| időbeli vonatkozás | 1970-80-as évek |
| Jellemzők | |
| méret | hosszúság: 39 cm |
| méret | magasság: 33 cm |
| méret | szélesség: 23 cm |
| kép színe | színes |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Móra Ferenc Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Móra Ferenc Múzeum |
| leltári szám/regisztrációs szám | 2009.24.2 |