Korsó
kép
minősített tartalom
Téglaszínűre égetett, kihajló peremű, vállnál szélesedő.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | Korsó |
| tárgy | Régészet |
| célközönség | általános |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Keszthely |
| Jellemzők | |
| hordozó | agyag |
| méret | M.: 22,3 cm |
| méret | Sz.á.: 11,4 cm |
| méret | T.á.: 8 cm |
| kép színe | színes |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Balatoni Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Balatoni Múzeum Régészeti Gyűjtemény |
| leltári szám/regisztrációs szám | 1956.50.3. |