Korsó
kép
minősített tartalom
Téglavörös, egyfüllel, vállnál szélesedő, itt 5-ös vízszintes vonalköteggel.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | Fazék |
| tárgy | Régészet |
| célközönség | általános |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Keszthely |
| Jellemzők | |
| hordozó | agyag |
| méret | M.: 25,8 cm |
| méret | Sz.á.: 9,8 cm |
| méret | T.á.: 10,5 cm |
| kép színe | színes |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Balatoni Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Balatoni Múzeum Régészeti Gyűjtemény |
| leltári szám/regisztrációs szám | 1956.50.28. |