Fokos
kép
minősített tartalom
Éle lehajló, négyzetes, hegyes gombban végződő vaspálca. Fa nyelű.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | pásztorművészet |
| tárgy | fokos |
| tárgy | pásztorfaragás |
| célközönség | általános |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| térbeli vonatkozás | Csabrendek |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Keszthely |
| Jellemzők | |
| hordozó | vas |
| hordozó | fa |
| méret | H:13,4 cm |
| méret | Sz:6,5 cm |
| méret | V:3,8 cm |
| kép színe | színes |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Balatoni Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Balatoni Múzeum Néprajzi Gyűjtemény |
| leltári szám/regisztrációs szám | 58.888.1. |