Fényképezőgépek és tartozékok
Klappkamera, Ibsor DRP zárszerkezettel
kép
minősített tartalom
65× 85 mm- es lemezkazettás negatívhoz.
Objektív: Meyer Görlitz Anastigmat Trioplan, F = 1:6.3, f = 10,5 cm, gy.sz.: 506821. Objektív hibátlan. Ibsor DRP zárszerkezet. Záridők: T, B, 1-1/125 sec. Compurzár. Berlini blendesor. Brillant kereső és mattüveg. Lemezkazettás. Tartozéka 4 üvegnegatívos lemezkazetta. Belsejében "Glunz" logó. Bőrtokkal.
Működőképes. A negatívot önteni kell hozzá.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | fényképezőgép |
| tárgy | kamera |
| tárgy | Ibsor DRP zárszerkezet |
| felhasználói címke | látogató |
| célközönség | kutatók, szakemberek |
| célközönség | ismeretterjesztő |
| Személyek, testületek | |
| kiadó | ismeretlen |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| kiadás/létrehozás helye | ismeretlen |
| térbeli vonatkozás | ismeretlen |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Kaposvár |
| időbeli vonatkozás | 1908- 1938 közötti a zárszerkezet készítési ideje |
| Jellemzők | |
| méret | h.: 12,5 cm |
| méret | m.: 9 cm |
| méret | sz.: 4,5 cm |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Rippl-Rónai Megyei Hatókörű Városi Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Rippl-Rónai Megyei Hatókörű Városi Múzeum |
| forrás | Újkortörténeti gyűjtemény |
| forrás | Műszaki leltárkönyv |
| leltári szám/regisztrációs szám | 2009.5.2 |