Fényképezőgépek és tartozékok
Ica A. G. Ideal 651 klappkamera
kép
minősített tartalom
Sztereo klappkamera, horizontális lenyílású.
60×60 mm-s film készítésére alkalmas.
Objektív: Ica A.G. Extra Rapid Aplanat "Helios", F = 1:8, f = 10,5 cm, gy.sz.: 291390 és 291391. Objektívek hibátlanok. Záridők: T, B, 1-1/100 sec. Compurzár. Brillant és sportkereső. Lemezkazettás. Kitámasztókarok töröttek. Forgalmazta: Hatschek és Farkas Budapest, Károly körút 28, Andrássy út 31.
Működőképes. Csak filmkazetta kell hozzá.
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | fényképezőgép |
| tárgy | kamera |
| tárgy | Ica A.G. |
| felhasználói címke | látogató |
| célközönség | kutatók, szakemberek |
| célközönség | ismeretterjesztő |
| Személyek, testületek | |
| kiadó | Ica A.G. |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| térbeli vonatkozás | Drezda, Németország |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Kaposvár |
| időbeli vonatkozás | 1909-1925 között |
| Jellemzők | |
| méret | h. : 16,5 cm |
| méret | m.: 9,5 cm |
| méret | sz.: 5 cm |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Rippl-Rónai Megyei Hatókörű Városi Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Rippl-Rónai Megyei Hatókörű Városi Múzeum |
| forrás | Újkortörténeti gyűjtemény |
| forrás | Műszaki leltárkönyv |
| leltári szám/regisztrációs szám | 2009.2.1 |