Fényképezőgépek és tartozékok
Rolleiflex 620 tüköraknás fényképezőgép
kép
minősített tartalom
Tüköraknás fényképezőgép 60×60 mm-es filmhez
Objektív: Carl Zeiss Jena Tessar, F = 1:2.8, f = 50 mm, gy.sz.: 5863619. Objektív hibátlan. Cserélhető objektíves. Záridők: B, 1/25 - 1/150 sec. Függőleges lefutású fém redőnyzár. Fényakna és sportkereső. Kisfilmes. Bőrtokkal, dobozzal, eredeti használati útmutatóval.
működőképes
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | fényképezőgép |
| tárgy | kamera |
| tárgy | Rolleiflex |
| tárgy | Franke und Heideck |
| tárgy | tüköraknás |
| felhasználói címke | látogató |
| célközönség | kutatók, szakemberek |
| célközönség | ismeretterjesztő |
| Személyek, testületek | |
| kiadó | Franke und Heideck |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| kiadás/létrehozás helye | Braunschweig, Németország |
| térbeli vonatkozás | Braunschweig, Németország |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Kaposvár |
| időbeli vonatkozás | 1928-1929-es évek |
| Jellemzők | |
| méret | h. : 13 cm |
| méret | m. : 9 cm |
| méret | sz. : 10 cm |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Rippl-Rónai Megyei Hatókörű Városi Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Rippl-Rónai Megyei Hatókörű Városi Múzeum |
| forrás | Újkortörténeti gyűjtemény |
| forrás | Műszaki leltárkönyv |
| leltári szám/regisztrációs szám | 2009.11.2 |