Fényképezőgépek és tartozékok
Ihagee Exa fényképezőgép
kép
24x36 mm-es filmre dolgozik
Objektív: Carl Zeiss Jena Tessar T, F = 1:3.5, f = 50 mm, gy.sz.: 3762331. Objektív hibátlan. Záridők: X, B, 1/25 - 1/150 sec. Függőleges lefutású fém redőnyzár. Cserélhető, pentaprizmás kereső. Kisfilmes.
Működőképes
| Cím(ek), nyelv | |
|---|---|
| nyelv | magyar |
| Tárgy, tartalom, célközönség | |
| tárgy | fényképezőgép |
| tárgy | kamera |
| tárgy | Ihagee |
| felhasználói címke | látogató |
| célközönség | ismeretterjesztő |
| célközönség | kutatók, szakemberek |
| Személyek, testületek | |
| kiadó | Ihagee Kamerawerk AG |
| Tér- és időbeli vonatkozás | |
| kiadás/létrehozás helye | Drezda, NDK (ma: Németország) |
| térbeli vonatkozás | Drezda, NDK (ma: Németország) |
| az eredeti tárgy földrajzi fekvése | Kaposvár |
| időbeli vonatkozás | 1950-es évek |
| Jellemzők | |
| méret | h. : 13 cm |
| méret | m. : 9 cm |
| méret | sz. : 7 cm |
| formátum | jpeg |
| Jogi információk | |
| jogtulajdonos | Rippl-Rónai Megyei Hatókörű Városi Múzeum |
| hozzáférési jogok | Kutatási engedéllyel hozzáférhető |
| Forrás, azonosítók | |
| forrás | Műszaki leltárkönyv |
| forrás | Újkortörténeti gyűjtemény |
| forrás | Rippl-Rónai Megyei Hatókörű Városi Múzeum |
| leltári szám/regisztrációs szám | 2009.30.2 |